REGISTRUJTE SE - pro přístup k více informacím a odběru novinek
Uživatel:     Heslo:

Siel Bleu Euskadi - cvičení pro seniory

Název inovace

Siel Bleu Euskadi-cvičení pro seniory

Klíčová slova

Místo realizace inovace

Bilbao, Baskitsko, Španělsko

Jméno a krátký popis realizátora

Siel Bleu - je francouzská nezisková organizace pracující na bázi sociální firmy, která se specializuje na rozvoj cvičení pro seniory za účelem zlepšení jejich fyzické a psychické kondice stejně jako za účelem rozvoje vztahů v komunitě seniorů.

Siel Bleu má vytvořenou širokou škálu programů zohledňujících zdravotní a psychický stav klientů. Firma formou franchise zřizuje zastoupení v dalších evropských zemí. Kromě Španělska, kde byla pobočka zřízena v Baskitsku, je to je i Belgie a Irsko. Pobočky využívají metodiku i marketingovou podporu mateřské organizace.

Období realizace inovace

1997 až do současnosti

Stručná anotace inovace

Účelem cvičení je zlepšení fyzické a psychické kondice seniorů. Organizace využívá unikátní metodiky obsahující různorodou paletu cvičení, ale prostřednictvím pravidelných záznamů a statistik poskytují podklady pro diagnostiku pohybových nemocí.

Služby poskytují zejména v zařízeních poskytujících sociální a zdravotní služby, nabízejí však i zcel individuální přístup pro klienty přímo u nich doma.

Datum vytvoření případové studie

22. 7.2013

Siel Bleu Euskadi - cvičení pro seniory
Siel Bleu - je francouzská nezisková organizace pracující na bázi sociální firmy, která se specializuje na rozvoj cvičení pro seniory za účelem zlepšení jejich fyzické a psychické kondice stejně jako za účelem rozvoje vztahů v komunitě seniorů. Bilbao, Španělsko (Baskitsko).
2014 © CSI