REGISTRUJTE SE - pro přístup k více informacím a odběru novinek
Uživatel:     Heslo:

Nadační fond Veolia - podpora vzniku nových pracovních míst

Podpora vzniku nových pracovních míst má již dlouholetou tradici. Přispívá ke snižování nezaměstnanosti tím, že podporuje vznik nových dlouhodobých pracovních míst. Podporuje fyzické a právnické osoby, které realizací svých projektů vytváří nová dlouhodobá pracovní místa. Svou podporu zaměřuje především do sektoru služeb či výrob s veřejně prospěšným charakterem (např. služby pro domácnosti, infrastrukturní služby, sociální služby, organizace volného času dětí a dospělých, péče o životní prostředí, tradiční i netradiční řemesla atd.). Za dobu svého působení od roku 2000 vzniklo díky realizaci 1 121 projektů již 1 884 dlouhodobých pracovních míst. Zvlášťní důraz je kladen na vytváření pracovních příležitostí pro občany se zdravotním postižením - od roku 2000 už díky pomoci tohoto programu našlo práci 257 handicapovaných osob.

Program Podpora vzniku nových pracovních míst je poskytován v Moravskoslezském a Olomouckém kraji.Více informací najdete zde.

Vloženo: 26.08.2015

Zpět na seznam novinek

Všechny články

Zde Vám přinášíme novou formu newsletteru Centra sociálních inovací. Články jsou rozdělené do 4 kategorií - naše aktivity, naši podnikatelé, aktuální výzvy a sociální inovace.
2014 © CSI