REGISTRUJTE SE - pro přístup k více informacím a odběru novinek
Uživatel:     Heslo:

Aktuálně z CSI

Nabízíme Vám k využití naše prostory Centra sociálně orientovaných inovací v Šumperku na ul. M.R. Štefánika 318/1, za účelem pořádání seminářů a workshopů. Kapacita školící místnosti je 15 osob. Nabízíme variabilní uspořádání prostoru. V Centru najdou plně vybavené zázemí i začínající podnikatelé v rámci sdílené kanceláře neboli coworkingu. K dispozici je dataprojektor, promítací plátno, flipchart, wi-fi připojení a tiskárna s kopírkou. Bližší informace najdete zde.

Akce, které proběhly, a budou probíhat v CSI, jsou uveřejněny vždy na facebookových stránkách centra. https:/www.facebook.com/CentraSocialnichInovaci.

Krátce po otevření centra se konal, pod vedením Mgr. Ivo Škrabala, workshop na téma „PREZI – inovativní on-line nástroj prezentace“ (pro začátečníky). Umění prezentování je dnes nedílnou součástí našeho života a jedním z rozhodujících faktorů pro pozitivně uzavřený obchod a spokojeného spotřebitele zboží či služby. Program PREZI umožňuje vytvořit prezentaci jako myšlenkovou mapu a při zachování jednoduchých pravidel dokáže vtáhnout / zaujmout diváka, udržet pozornost publika.Další akcí, která se zde uskutečnila, bylo setkání spolku Šumperská aktivní žena. Činnost spolku se profiluje a trpělivě si buduje povědomí ve zdejším regionu. Spolku byla nabídnuta možnost sdílené kanceláře pro pravidelná setkání.

Vloženo: 26.08.2015

Zpět na seznam novinek

Všechny články

Zde Vám přinášíme novou formu newsletteru Centra sociálních inovací. Články jsou rozdělené do 4 kategorií - naše aktivity, naši podnikatelé, aktuální výzvy a sociální inovace.
2014 © CSI